Longup Animal Mentha Kedi ve Köpek Ağız Bakım Ürünü 100 ml
Longup Animal Mentha Kedi ve Köpek Ağız Bakım Ürünü 100 ml

Longup Animal Mentha Kedi ve Köpek Ağız Bakım Ürünü 100 ml

Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)
:

KULLANIM SAHASI:

 

Kedi ve köpeklerin ağız sağlığı bakımında kullanılır.

 

Sentetik kimyasal içermeyen doğal bir bakım destek solüsyonudur.

 

İlaç değildir.

 

Paraben, fenoksietanol, ftalat, benzoat, benzil, alüminyum, parafin, alkol, titanyumdioksit, palm yağı, formaldehit içermez. 

7.0 - 8.5 pH aralığındadır.

 

İçerdiği doğal nane yağı ve mentol sayesinde ferahlık hissi verir.

 

Üretim aşamasında,  ileri ve son teknoloji olan Elektrolizle Aktive Edilmiş Su (ECAS) kullanılmıştır.

 

Literatür araştırmalarda antimikrobiyal etkisi kanıtlanmış nane yağının elektrolizle aktive edilmiş su  (ECAS)  ile işlevselleştirilmesiyle elde edilmiş olup doğal ve ekolojik bir üründür.

 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:

Ağız bakımında günde 2-3 kez, uygulanacak bölgenin özelliğine göre, püskürtme ya da ilgili ürün ile ıslatılmış gazlı bez ile silinerek uygulanır. Gerekirse ağız içi boşluğa enjektör aracılığı ile yıkama yapılabilir. İşlemler ağızdaki sıkıntı oluşturan belirtilerin ortadan kalkmasına kadar devam edebilir. Öncelikle, ilgili ürün uygulanılacak bölgeden zararlı ve ölü dokuların uzaklaştırılması amacıyla, ürün ile iyice ıslatılarak, bölgede var olan yabancı cisim, ölü doku parçaları, vb. olumsuz etkenler uzaklaştırılarak temizlenir. Sonra bölge tekrar ilgili ürün ile bolca ıslatılır ve 2–3 dakika beklenilir; hayvanın yalaması engellenerek, kurumaya bırakılır. Sonrasında da hayvanın yalayıp yutmasında hiçbir sakınca yoktur. Çünkü LongUp Animal Mentha Kedi & Köpek Ağız Bakım Ürünü doğal bir ürün olup, içinde hiçbir sentetik kimyasal madde bulunmaz. Pansuman sıklığı, yaranın şiddetine göre günde 4-5 seferdir. Uygulanacak bölgenin özelliğine göre, ilgili ürün püskürtülerek, dökülerek, gazlı bez ile ıslatılarak veya boşluk içerisine enjekte edilerek, semptomlar geçene kadar uygulanmalıdır.

 

Ağız mukozasında ve dilde oluşan lezyonlarda, yanma, kesilme, sürtünme, çarpma, ezilme, çizilme ya da ısırılmalara karşı destek amacıyla kullanılabilir.

 

Uygulandığında herhangi bir acı ve yanma hissi yaratmaz.

Uygulanırken ve uygulandıktan sonra koruma önlemi gerektirmez. Çünkü bu ürün içerisinde hiçbir sentetik kimyasal madde içermeyen tamamen doğal bir üründür.

İşlem sonrasında yıkama gerektirmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı