Longup Animal Mentha Kedi ve Köpek Yanık Deri Bakım Ürünü 100 ml
Longup Animal Mentha Kedi ve Köpek Yanık Deri Bakım Ürünü 100 ml

Longup Animal Mentha Kedi ve Köpek Yanık Deri Bakım Ürünü 100 ml

Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)
:

KULLANIM SAHASI:

Kedi ve köpeklerin yanık/deri sağlığı bakımında kullanılır.

Sentetik kimyasal içermeyen doğal bir bakım destek solüsyonudur.

 

İlaç değildir.

 

Paraben, fenoksietanol, ftalat, benzoat, benzil, alüminyum, parafin, alkol, titanyumdioksit, palm yağı, formaldehit içermez. 

 

7.0 - 8.5 pH aralığındadır.

 

İçerdiği doğal nane yağı ve mentol sayesinde ferahlık hissi verir.

 

 

Üretim aşamasında,  ileri ve son teknoloji olan Elektrolizle Aktive Edilmiş Su (ECAS) kullanılmıştır.

 

Literatür araştırmalarda antimikrobiyal etkisi kanıtlanmış nane yağının elektrolizle aktive edilmiş su  (ECAS)  ile işlevselleştirilmesiyle elde edilmiş olup doğal ve ekolojik bir üründür.

 

 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:

Yanık ve deri bakımında günde 2-3 kez, uygulanacak bölgenin özelliğine göre, püskürtme ya da ilgili ürün ile ıslatılmış gazlı bez ile silinerek uygulanır. Gerekirse yanık bölgesine enjektör aracılığı ile yıkama yapılabilir. İşlemler yanık ya da derideki istenmeyen belirtilerin ortadan kalkmasına kadar devam etmelidir. Öncelikle, ilgili ürün uygulanılacak bölgeden zararlı ve ölü dokuların uzaklaştırılması amacıyla, ilgili ürün ile iyice ıslatılarak, bölgede var olan yabancı cisim, ölü doku parçaları, kıl, tüy vb. olumsuz etkenler uzaklaştırılarak temizlenir. Sonra bölge tekrar ilgili ürün ile bolca ıslatılır ve 2–3 dakika beklenilir; hayvanın yalaması engellenerek, kurumaya bırakılır. Sonrasında da hayvanın yalayıp yutmasında hiçbir sakınca yoktur. Çünkü LongUp Animal Mentha Kedi&Köpek Yanık/Deri Bakım Ürünü doğal bir ürün olup, içinde hiçbir sentetik kimyasal madde bulunmaz. Doku kaybının yüksek olması durumunda, ıslak pansuman yapılma zorunluluğu varsa, yukarıdaki uygulama aynen uygulanır ve sonra yanık bölgesi ya da derinin üzeri ilgili ürün ile doyurulmuş bir sargı bezi ile kapatılır. Pansuman sıklığı, yaranın şiddetine göre günde 4-5 seferdir. Deri lezyonlarda, keratinize doku ilgili ürün kullanılarak kürete edildikten sonra bölge ilgili ürün ile ıslatılır ve kurumaya bırakılır. Uygulanacak bölgenin özelliğine göre, ilgili ürün püskürtülerek, dökülerek, gazlı bez ile ıslatılarak belirtiler geçene kadar uygulanabilir.

 

Uygulandığında herhangi bir acı ve yanma hissi yaratmaz.

Uygulanırken ve uygulandıktan sonra koruma önlemi gerektirmez. Çünkü bu ürün içerisinde hiçbir sentetik kimyasal madde içermeyen tamamen doğal bir üründür.

İşlem sonrasında yıkama gerektirmez.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı